info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
NAUJAUSI
GRUZIJA
- Tik pasakykite, viską dėl moterų  padarysime! Čia  ne ta šalis, kad nekreiptume dėmesio į  moteris, - aiškina ramiai svanas.  Papasakoja ir pora  juokelių apie mus, lietuvaites, -– „blondinė  pabalo“, ir, juokias visi susiėmę  už pilvų. Jiems tai labai juokinga, neįsivaizduoja blondinės išbalusios, o mes įsivaizduojame.
Lietuviškoji Varšuva: ne vien dėl pigios dešros į Lenkiją reik vykti
Straipsnis apie mūsų organizuojamą kelionę į Lietuviškąją Varšuvą! Turbūt kiekvienas mano kartos atstovas prisimena mokyklines ekskursijas autobusu, kai didžiausias džiaugsmas buvo gauti vietą...
"Litaura" spaudoje
Sveikos mitybos ir sporto stovykla Kanaruose – atostogos, kurios pakeis jūsų gyvenimą// // // // // // // // // // // // // // // // // // Daugelis svajojame gyventi sveikiau, būti gražesni...
Vilnius–Pažaislis–Kaunas
Vis dažniau keliaujame po pasaulį, nesvarbu esame jauni ar seni, mėgstame aktyvias atostogas ar pasyvų poilsį paplūdimyje. Šių dienų turizmo pramonė gali pasiūlyti įvairaus pobūdžio keliones. Bet ar gerai pažįstame savo kraštą? Ach, kartais pamirštame kokia graži mūsų Lietuva...Kiek įdomybių čia galime rasti.
SKANUS PASIMATYMAS SU ITALIJA
Kelionė su “Knygos apie ypač tyrą” autoriumi Paulium Jurkevičium.
Marko Rotko meno centras Daugpilyje
Prieš keletą metų Latvijoje, mažai kam žinomam, viename iš tamsiausių Europos kampelių, – Daugpilyje buvo įkurtas žymaus moderniojo meno dailininko Marko Rotko muziejus.