info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu

LITAURA

tai nuo 1991 metų turizmo rinkoje, dirbantis kelionių organizatorius, kuris per 25 darbo metus spėjo tvirtai užsitikrinti patikimo kelionių organizatoriaus vardą bei turintis gerus santykius su visais partneriais ir klientais.

Mūsų tikslas – laimingi, patenkinti ir sugrįžtantys klientai. To siekiame profesionalumu, aukšta aptarnavimo kokybe, stipriais vadybos ir organizavimo įgūdžiais, puikiais ryšiais su užsienio partneriais, ir, žinoma, išskirtinėmis ir kokybiškomis kelionėmis.

Mūsų išskirtinumas – pačių organizuojamos kultūros, edukacinės, mados, sporto bei kitos nestandartinės kelionės, kurių metu siūlome pažinti ir atrasti pasaulį kitaip.

JAZZTRAVEL

„Visos kelionės turi slaptų vietų, apie kurias keliautojas nenutuokia.“ –  Martin Buber. „Jazztravel“ kelionių tikslas yra, dėka išskirtinių asmenybių, žinomų ir pripažintų savo srities profesionalų, atverti Jums tas nenutuokiamas vietas, supažindinti  su šalies specifika ir autentika.

Kodėl „Jazztravel“? Mūsų kelionės kaip ir Jazz stiliaus muzika – tai improvizacija, specifinis ritmas, atlikėjų virtuoziškumas bei būdinga apjungianti harmonija. Visa tai ir dar daugiau galima pritaikyti ir siūlomoms, nestandartinio tipo kelionėms.

„Keliautojo tikslas niekada nesti vieta, bet dalykų matymas kitomis akimis.“ –  Henry Miller

*“Jazztravel“ – tai „Litaura“ kelionių agentūros, dirbančios turizmo rinkoje virš 25 metų, organizuojamos kelionės.