info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
Avatar

16.09.06

giedre, Administratorius

"Litaura" spaudoje

Sveikos mitybos ir sporto stovykla Kanaruose – atostogos, kurios pakeis jūsų gyvenimą

Daugelis svajojame gyventi sveikiau, būti gražesni ir lieknesni. Kas kartą sau pažadame pradėti nuo pirmadienio, po gimtadienio, atšventę Naujuosius metus ar grįžę po atostogų. Neretai šie pažadai sau ir lieka pažadais. Įsisukame į darbų ir nesibaigiančių reikalų maratoną, o pokyčių ir toliau nematyti. Ką jau kalbėti apie naujų sveikos mitybos principų ar rytinės mankštos pratimų mokymąsi. Priežasčių ir pateisinimų surandame daugybę. Kaltas mūsų gyvenimo tempas, įpročiai, artimųjų ir kolegų įtaka.

Kaip sako specialistai, viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės nesiryžta pokyčiams – sveikos gyvensenos ir mitybos žinių sistemos nebuvimas. Nors straipsnių šia tema apstu, bet sukaupti patikimų ir kokybiškų žinių bagažą patiems labai sudėtinga. Dažniausiai žiniasklaidoje skelbiami patarimai pernelyg universalūs, nėra atsižvelgiama į organizmo individualumą ir kiekvieno poreikius.

Tam pritaria ir kineziterapeutė, trenerė ir sveikos mitybos specialistė Irina Barzinskienė. „Egzistuoja daug ir svarbių sveikos mitybos principų, kuriems išmokti neužtenka nei straipsnių, nei kelių specialisto konsultacijų. Geriausias būdas visam laikui susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą ir gerą savijautą – nuvykti į sveikatingumo stovyklą, išklausyti teorinių žinių, iš karto pabandyti jas pritaikyti praktiškai. Savaitę trunkanti stovykla – optimalus laikas įveikti bazinių žinių trūkumą ir pajusti pirmuosius rezultatus“, – sako specialistė.
 

Taip pat per retai sau pripažįstame, kad darbas, pinigai bus beverčiai, jei vargins prasta savijauta. Dažnam ji prasideda nuo viršsvorio, prastos miego kokybės, padidėjusio dirglumo, o baigiasi ne tik išsekusia energija, bet ir įvairiomis sąnarių, kraujagyslių ligomis, diabetu ir net depresija. Dėl itin spartaus gyvenimo tempo visuomenė su šiomis problemomis susiduria vis anksčiau – neretai žmonės išvardintomis problemomis ima skųstis vos sulaukę trisdešimtmečio.

„Mūsų organizmo medžiagų apykaitos savireguliacijos sistema formavosi tūkstančius metų. Žmonės maitindavosi nereguliariai, pasitaikydavo laikotarpių, kai protėviams tekdavo gyventi pusbadžiu – organizmas tuo metu turėdavo gyventi naudodamas sukauptas riebalų atsargas. Kaip kad meškos žiemos miego metu naudoja savo riebalų atsargas. Šiais pertekliaus laikais tokia organizmo savybė mums daro „meškos“ paslaugą – kai tik norime numesti keletą nereikalingų kilogramų, organizmas kelių dienų badavimą priima kaip signalą kaupti riebalus“, – primena sveikos gyvensenos ir sporto stovyklos vadovė. Anot jos, dažniausiai pasiekiame priešingą rezultatą nei tikėjomės – numesti kilogramai sugrįžta net su kaupu. Visa tai – XXI pertekliaus amžiaus pasekmė.

Ką daryti? Atsakymą sužinosite UAB „Litaura“ organizuojamoje sveikos gyvensenos ir sporto stovykloje Lanzarotėje, Kanarų salyne. Stovykla vyks spalio 22-29 dienomis nuostabiame viešbutyje „Vitalclass Lanzarote Sports and Wellness Resort“ su maitinimu „viskas įskaičiuota“. Stovyklos tikslas: patobulinti savo kūną, sulieknėti, pažinti ir atskleisti savo kūno galimybes, suprasti, kad kiekvienas žmogus gali susiformuoti tobulą kūną. Gausite vertingų praktinių žinių, o svarbiausiai impulsą pradėti keisti savo gyvenimo būdą bendraminčių kompanijoje. Grįžę po kelionės, galėsite tęsti pradėtus užsiėmimus, turėsite tikslų sporto ir mitybos planą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad pilnavertė ir subalansuota mityba, lemia 80 proc. savijautos, 20 proc. – fizinis aktyvumas. Sudarant fizinio aktyvumo planą sau, individualūs poreikiai ne mažiau svarbūs. Geriausiai juos įvertinti galite padedami specialisto. „Tad stovykloje sužinosite ne tik kaip sveikai maitintis, bet ir kaip tinkamai sportuoti. Garantuojame geriausias atostogas ne tik kūnui, bet ir sielai“, – intriguoja stovyklos vadovė. UAB „Litaura“ teikia ne tik tradicinės kelionių agentūros paslaugas. Bendrovė specializuojasi organizuojant sveikatingumo, kultūros bei gurmaniškas keliones.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/ji24/straipsnis/savijauta/sveikos-mitybos-ir-sporto-stovykla-kanaruose-atostogos-kurios-pakeis-jusu-gyvenima-555-678639

  • Dalintis įrašu:
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia

Comments