Londonas
Kelionė į Londoną buvo nuostabi! Tai buvo tikras „pasivaikščiojomas po meną”! Su grupės vadovu Rūsčiu meną pažinome giliau. Miestą taip pat! Ačiū visiems, kartu keliavusiems, organizavusiems kelionę! Didžiausias ačiū grupės vadovui!
Daugiau apie kelionę
Pasiteiraukite dėl kelionės

