info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
Avatar

22.04.26

Žana, 62m.

Venecija

Venecija

Širdingai dėkojame už suteiktą galimybę keliauti KITAIP .
Prieš kelionę turėjome nemažai abejonių: ar vyras dėl savo fizinės sveikatos atlaikys kelionės tempą, ar galėsiu aš pati vykti ir lankyti objektus dėl pandeminių ribojimų, ar mūsų lingvistinis ribotumas nesudarys kliūčių gaunant paslaugas Venecijoje…
Tačiau viskas pavyko kuo puikiausiai:
• Vyras yra vyresnio amžiaus, ne sportuojantis, puikiai atlaikė visą tempą ir jautėsi saugiai net atsilikdamas nuo grupės – mat aparačiukai su ausinėmis leido girdėti visas vadovo krypčių nuorodas ir klausyti jo pasakojimo.
• Ačiū, kad pasiūlėte palaukti ir neatsisakyti kelionės dėl pandeminių ribojimų: skiepų pažymėjimo prireikė tik vienintelį kartą – paskutinę dieną, grįžtant namo, Venecijos oro uoste. Rūsčio dėka aš ji turėjau ir patikras praėjau sklandžiai.
• O kalbos įgūdžių beveik niekur neprireikė… Tiksliau, tiek kiek prireikė (nusipirkti traukinio bilietą, užsisakyti kavinėje maistą, paklausti kelio) – mes sugebėjome komunikuoti.
Nustebome Rūsčio K. ypatingais gebėjimais ir lankstumų. Jų dėka mes ne tik buvome gyliai panardinti į meną, grožį ir renesanso filosofiją bet spėjome savarankiškai pajusti Venecijos ypatingą žavėsi, jos gyvenimo pulsą ir alsavimą. Vadovas aibę kartų per dieną staigiai prisiderindavo prie pasikeitusių situacijų ir rasdavo visiškai naują (dažniausiai tobulą) išeitį. Dėl tokių jo ypatingų sugebėjimų pamatėme ne 100% numatytų objektų, bet dvigubai daugiau – visus 200%.
Stengsimės pagal galimybes sudalyvauti ir kitose kelionėse.

Daugiau apie kelionę
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia