info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
Avatar

17.09.26

Alina, 0m.

Paryžius: tarp Lietuvos, Prancūzijos ir Europos

Paryžius: tarp Lietuvos, Prancūzijos ir Europos

Kelionės su gerb. Rūsčiu Kamuntavičiumi, istorijos mokslų daktaru, yra daug naudingesnės, negu kitos pažintinės kelionės be jo. Kodėl? Jo pasakojimas niekada nebūna vien atmintinai iškaltos datos. Džiugu, kad jo pasakojimas keičia mūsų susikurtus, ar apsukrių istorikų įbruktus, sovietinius mąstymo trafaretus į šiuolaikiškesnius- į europietiškesnius. Taip, kelionės brangokos, bet ši investicija į save apsimoka. Išmintingas žmogus pirmiausia dirba su savo vidiniu žmogumi, kad vėliau galėtų pamokyti kitą. Tai ir yra begalinė meilė sau. Mes nuolat turime tikrinti žinias, kurias, bėgdami per gyvenimą, imame ir prisirenkame. Ir yra labai linksma, kai po tokių kelionių, kaip šios su gerb. Rūsčiu, nuneši savo kuprinę, ar nutempi pilną lagaminą į „Tuščių žinių sąvartyną“ ir išpili. Tikrai palengvėja, nes pradedi blaiviau mąstyti. Šios kelionės ne tik skaičiai, datos ar nuogi faktai, ne. Tai vaizdingi pasakojimai, nutikimai ir pajuokavimai, kad visai nenukeiptumėme nuo žinių gausos.

Šis paprastas, Tėvynę mylintis, turintis daug pažinimo ir žinių žmogus yra dovana „Litauros“ kelionių kompanijai ir visiems tiems, kurie nėra abejingi savo šaliai.

Taigi kiekvienas save mylintis žmogus jau krauna lagaminą ir svajonėse, o vėliau ir tikrovėje, leidžiasi į nuotaikingą kelionę su gerb. Rūsčiu. Paskubėkite, nes mūsų Tėvynėje mylinčių save yra daug. Paliksite už borto, ir kas tada?

Daugiau apie kelionę
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia