Venecija, jos salos, Verona ir Paduja | JazzTravel Venecija, jos salos, Verona ir Paduja | JazzTravel
info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
APRAŠYMAS

Venecija, jos salos, Verona ir Paduja

Šlovė, prabanga, karnavalas

Kelionės programa:

1 diena.

Atvykimas į Veneciją. Apsistojimas viešbutyje. Laisvas laikas.

2 diena.

Venecijos vandens ir akmens labirintai, marmuro fasadai, brolijų, muziejų ir bažnyčių lobiai.

Politinės Venecijos šlovės paminklai: švento Morkaus aikštė, bazilika, Dožų rūmai (buvęs Venecijos Respublikos parlamentas). Muziejų, esančių švento Morkaus aikštėje lankymas (Dožų rūmai, Correr muziejus ir kt. – už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą).

Ekonominės Venecijos šlovės paminklai ir šiuolaikinio miesto gyvenimo centras – legendinis Rialto tiltas. Seniausias Europoje turgus, miesto istorijos pradžią menantys mūrai (aikštės, arkos, koplyčios ir bažnyčios).

Venecijos gyvenimo būdo potyriai: auksas, krištolas, šilkai, kaukės. Karnavalas kaip gyvenimo būdas. Muziejai, kur galime susipažinti su nepakartojama venecijietiškos buities, gyvenimo būdo istorija – Ca’ Rezzonico, Palazzo Mocenigo (už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą).

Venecijos rūmų, kai kurių Brolijų (Venecijoje jas vadina “Scuola”) menių lankymas. Galimybė susipažinti su svarbiausiomis atviromis miesto erdvėmis , (taip vadinamais “campo”) į kurias ateinama siaurų gatvelių labirintais. Svarbiausia – keliaujama vietinių takais, išvengiama įprastų turistinių srautų, kai visi seka rodykles. Mes keliausime ne pagal rodykles,  prieš srovę, bet būsime lyg žuvis vandeny.

Apsilankymas kaukių ir Karnavalo aprangos kūrimo studijose – ateljė (pagal galimybes).

Ekskursija (trukmė – apie 1 valandą), kurios metu galime susipažinti su gražiausių rūmų fasadais svarbiausioje Venecijos vandens “gatvėje” – Didžiajame Kanale (Grand Canal). Plaukiame vandens taksi (Už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą).

3 diena. Įšvyka į Veroną. 

Verona, nuo XV amžiaus tapo Venecijos Respublikos dalimi. Ji papildė Venecijos valstybę Antikos istorijos paminklų dvasia ir romėniškų tradicijų didybe. Viduramžiškame senamiestyje ne tik prisiminsime Romeo ir Džiuljetos meilę, bet atsidursime princesių ir raganų, riterių ir drakonų pasaulyje. Veronoje matysime dar ankščiau už Romą pastatytą “Koliziejų”- Veronos Areną. (Įėjimas į Areną – už atskirą mokestį ir pagal pageidavimą). Žengsime Antikos laikų keliais ir įeisime į miestą pro senosios Romos laikų, dviejų tūkstančių metų senumo, vartus. Lankysimės Džiuljetos ir Romeo namuose, kitų meilės istorijų vietose. Juk Verona – meilės miestas.

4 diena. Išvyka laiveliu į Venecijos lagūnos salas.

Murano – čia nuo XIII a. gaminamas Venecijos stiklas, krištolas, veidrodžiai . Stiklo muziejus. (Už atskirą mokestį ir pagal pageidavimą). Bazilikos. Stiklo dirbtuvės, kur bus demonstruojamas stiklo pūtimo procesas, lankymas (pagal galimybes).

Burano – spalvotų namukų sala. Garsi nėriniais. Nėrinių istorijos muziejaus lankymas (Už atskirą mokestį ir pagal pageidavimą).

Torčelo (Torcello) – seniausia Venecijos sala, visų miesto salų “motina”. Venecijos gimimo vieta.

San Giorgio Maggiore sala – gražiausias vaizdas į Venecijos centrą.

Džiudekos sala (Giudecca), autentiškiausia Venecijos dalis su gražiausio saulėlydžio vaizdais ir kone įspūdingiausiu renesanso architektūros genijaus Andrea Palladio šedevru – Redentore (Švc. Kristaus Išgelbėtojo) bazilika.

Vakare – naktinis pasivaikščiojimas. Galimybė paplaukioti gondola Venecijos naktyje (už papildomą mokestį ir pagal pageidavimą).

5 diena. Vykstame į Padują.

Paduja – universitetinis miestas, švento Antano miestas, nuostabaus gyvo centro, kur ir šiandien, kaip viduramžiais, verda gyvenimas. Padujos universitete mokėsi daug lietuvių. Abiejų Tautų Respublikos studentai užėmė antrąją vietą tarp visų besimokančių užsieniečių. Jie įkūrė asociaciją, kurią pavadino „Natio Regni Poloniae“ ir „Magni Ducatus Lituaniae“. Paduja tokiu būdu tapo savotišku tiltu tarp mūsų ir italų kultūrų, miestas mūsų protėviams buvo vieta kuri ir tapo visos Italijos įvaizdžiu. XIII amžiuje įkurtame universitete paskaitas skaitė Galilėjas Galilėjus. Padujos anatominis teatras – ne tik seniausias, bet ir vienintelis autentiškas tokio pobūdžio teatras, išlikęs Europoje nuo XV amžiaus. Universitetą galima aplankyti (pagal norą ir už papildomą mokestį). Paduja garsi savo šventaisiais ir jiems skirtoms šventovėmis. Pats garsiausias – šventas Antanas. Lankome vieną įspūdingiausių ir labiausiai populiarių piligriminių vietų Europoje – švento Antano baziliką, lankome Padujos centrą. Čia kasdien tebeveikiantis senasis turgus, pirmoji Europoje visą parą neužsidaranti kavinė „Pedrocchi“(masonų šventovė). Pasinersime į tikrą itališkąjį gyvenimo sukūrį. Laisvas laikas.

Norintieji galės aplankyti garsiąją Džioto ištapytą Skrovenji Koplyčią (it. Cappella degli Scrovegni) – už papildomą mokestį.

6 diena. Laisvas laikas. Išvykimas. Arrivederci Venezia!

 

Kaina: 499 Eur/1 asm + lėktuvo bilietai

 

Skrydžio laikai:

 

Į kainą įskaičiuota:

5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Lietuvaitės gidės Aidos paslaugos Venecijoje;

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Vilnius – Venecija – Vilnius;

Registruotas bagažas, esant poreikiui;

Vietos lėktuve, jei pageidaujate sėdėti kartu;

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Miesto turistinis mokestis;

Priemoka už vienvietį numerį 140 eur;

Įėjimai į muziejus ir kitus lankomus objektus, viešojo transporto išlaidos, viso apie 130 Eur/asm.

 

Saugaus keliavimo informacija:

Informacija keliaujantiems į Italiją.

Informacija grįžtantiems į Lietuvą.

 

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Kelionės tempas – ramus, besimėgaujant.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Tel. 85 2731337
Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Data tikslinama

TRUKMĖ 5 d.
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia

Kelionę išbandžiusių įspūdžiai
Venecija, jos salos, Verona ir Paduja
Rita 37m.

Venecija, jos salos, Verona ir Paduja

Aida pasekė nuostabią Venecijos pasaką ir mes užburti pasijautėm tos pasakos herojais.Superinė kelionė, AČIŪ didžiausias. Jau laukiu naujų kelionių.

Daugiau apie kelionę >>
Venecija, jos salos, Verona ir Paduja
Jadvyga 42m.

Venecija, jos salos, Verona ir Paduja

Iš ties trūksta žodžiu papasokoti kaip būvo gera….. Kelionė buvo tobula, Aidos meilė darbui yra auksčiausiame lygyje. Puikiai dirbate savo darbą, be galo Jums dėkinga ir sužavėta jūsų...

Daugiau apie kelionę >>
Venecija, jos salos, Verona ir Paduja
Aurelija 54m.

Venecija, jos salos, Verona ir Paduja

Ačiū visai komandai. Puikiausi įspūdžiai ir emocijos: formos, spalvos, vanduo ir žmonės.

Daugiau apie kelionę >>