Šveicarija | JazzTravel Šveicarija | JazzTravel
info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
APRAŠYMAS

Šveicarija

su istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

 

Savaitė atrinktuose Šveicarijos miestuose ir muziejuose su Rūsčiu Kamuntavičiumi. Platūs kultūriniai ir istoriniai kontekstai, bei neįtikėtini istoriniai ryšiai su Lietuva, apie kuriuos per paskutinius penkis metus publikavome net keletą mokslinių studijų. Išskirtinis dėmesys koncentruojamas į prancūzišką ir vokišką Šveicarijos dalis, kur rasime svarbius ne tik šalies bet visos Vakarų civilizacijos kultūros ir meno centrus: Ženevą, Lozaną, Ciurichą ir Bazelį; vaizdingus poetų apdainuotus Keturių Kantonų ežero ir Interlakeno landšaftus; o taip pat, jaukius Fribūro ir Gruyèro senamiesčius.

Šveicarija garsėja tobulai išvystytu viešuoju transportu. Dėl šios priežasties daug gyventojų neturi nuosavų automobilių, arba jei turi, naudoja retai. Keliausime po šalį taip kaip tai daro šios – vienos turtingiausios pasaulio valstybės – gyventojai: važinėsime traukiniais, autobusais ir plaukiosime laivais.

 

Kelionės programa:

Pirma diena.

Atskrendame į Ciurichą. Atvykimas į viešbutį Fribūre. Fribūro apžiūrėjimas. XIX-XX a. sandūroje šio miesto universitete studijavo pora šimtų lietuvių intelektualų, kurie reikšmingai įtakojo modernios Lietuvos mokslą ir kultūrą.

Antra diena.

Lozana – ant vaizdingo ežero šlaito išsidėsčiusio miesto, jau daugiau kaip šimtą metų svarbaus tarptautinių organizacijų centro, apžiūrėjimas. Gruyères – kalnų miestelis su išlikusia autentiška architektūra ir įspūdinga pilimi.

Trečia diena.

Ženeva. Svarbiausias prancūziškos Šveicarijos miestas. Garsėja kaip vienas įtakingiausių reformacijos ir laikrodžių gamybos centrų. Aplankysime (pagal fizines galimybes) net tris reprezentatyvius muziejus: Patek Philippe (turbūt, garsiausias laikrodžių gamintojas pasaulyje ir vienas žinomiausių laikrodžių muziejų pasaulyje); Musée des Suisses dans le Monde – šveicarai yra viena intensyviausiai migruojančių tautų Europoje, o šis muziejus puikiai iliustruoja šį fenomeną; Musée int. de la Réforme – reformacijai, svarbiam šveicarų kultūriniam pasiekimui ir neatsiejamai jų identiteto daliai, skirtas muziejus.

Ketvirta diena.

Bazelis. Nuo viduramžių svarbus kultūrinis ir ekonominis šiaurės Šveicarijos centras. Aplankysime vieną iš penkių garsiausių Vakarų civilizacijos meno rinkinių – Kunstmuseum, ir keisčiausio modernaus šveicarų menininko muziejų – Museum Tinguely.

Penkta diena.

Liucerna ir Keturių kantonų ežeras. Plaukimas laivu. Užsikėlimas į Rigi (arba į kitą ežero pakrantėse esantį) kalną.

Šešta diena.

Ciurichas. Modernistinės architektūros ir meno centras Haus Konstruktiv. Jei liks laiko po muziejaus ir miesto apžiūrėjimo, nuvyksime į Švycą (vieta, kur prasidėjo Šveicarija) arba Lichtenšteiną (nykštukinė valstybė, glaudžiai susijusi su Šveicarija).

Septinta diena.

Šveicairjos sostinė Bernas ir Interlakenas. Važiavimas traukinuku į kalnus. Ką tik atidaryto kultinio Šveicarijos menininko – Paul Klee – centras.

Aštunta diena.

Važiuojame link oro uosto, skrendame į Lietuvą iš Ciuricho.

 

Kaina: 999  Eur / 1 asm + avia bilietas

 

Skrydžio detalės:

Šveicarų avia kompanija: “Swiss International Air Lines”

Skrydžiai tiesioginiai Vilnius – Ziurichas -Vilnius

 

 

Į kainą kelionės kainą įskaičiuota:

7 nakvynės viešbučiuose Fribūre su pusryčiais;

Įžymaus istoriko – gido paslaugos;

Dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

Avia bilietai Vilnius – Ciurichas – Vilnius;

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Swiss Travel pass – 398CHF – apie 397 Eur;

Muziejai kainuos apie 150CHF – apie 149 Eur.

* Šveicarijos franko ir euro santykis nuolat kinta.

Asmeninės išlaidos;

Gyvenant vienviečiame kambaryje, priemoka – 500 Eur.

 

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Nedidelė grupė iki 18 žmonių

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Data tikslinama

TRUKMĖ 8 d.
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia

Kelionę išbandžiusių įspūdžiai
Šveicarija
Vida 60m.

Šveicarija

Puikiai organizuota kelionė ir nepakartojami atradimai su Rūsčiu. Ačiū!

Daugiau apie kelionę >>
Šveicarija
Lina 44m.

Šveicarija

Kelionė į Šveicariją jau liko praeity, bet nuostabūs vaizdai iš pasąmonės gan dažnai išplaukia lyg ir vėl nukelia į tą tolimą kraštą. Buvo tiesiog tobula kelionė. Žmonės joje buvo lyg ir "specialiai"...

Daugiau apie kelionę >>