info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
APRAŠYMAS

Šveicarija

su istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

 

Savaitė atrinktuose Šveicarijos miestuose ir muziejuose su Rūsčiu Kamuntavičiumi. Platūs kultūriniai ir istoriniai kontekstai, bei neįtikėtini istoriniai ryšiai su Lietuva, apie kuriuos publikavome net keletą mokslinių studijų. Išskirtinis dėmesys koncentruojamas į prancūzišką ir vokišką Šveicarijos dalis, kur rasime svarbius ne tik šalies bet visos Vakarų civilizacijos kultūros ir meno centrus: Ženevą, Lozaną, Ciurichą ir Bazelį; vaizdingą poetų apdainuotą Keturių Kantonų ežero kraštovaizdį; o taip pat, jaukius Fribūro ir Liucernos senamiesčius.

Šveicarija garsėja tobulai išvystytu viešuoju transportu. Dėl šios priežasties daug gyventojų neturi nuosavų automobilių, arba jei turi, naudoja retai. Keliausime po šalį taip kaip tai daro šios – vienos turtingiausios pasaulio valstybės – gyventojai: važinėsime traukiniais, autobusais ir plaukiosime laivais.

 

Kelionės programa:

Pirma diena.

Atskrendame į Ciurichą. Atvykimas į viešbutį Fribūre. Fribūro apžiūrėjimas. XIX-XX a. sandūroje šio miesto universitete studijavo pora šimtų lietuvių intelektualų, kurie reikšmingai įtakojo modernios Lietuvos mokslą ir kultūrą.

Antra diena.

Ženeva. Svarbiausias prancūziškos Šveicarijos miestas. Garsėja kaip vienas įtakingiausių reformacijos ir laikrodžių gamybos centrų. Aplankysime bent du reprezentatyvius muziejus: Patek Philippe (turbūt, garsiausias laikrodžių gamintojas pasaulyje ir vienas žinomiausių laikrodžių muziejų pasaulyje) ir  žymiausią pasaulyje fizikos muziejų – CERN.

Trečia diena.

Lozana – ant vaizdingo Ženevos ežero šlaito išsidėstęs miestas, jau daugiau kaip šimtą metų svarbus tarptautinių organizacijų centras. Lankymasis Chillono pilyje ir garsiajame Montreux kurorte ant Ženevos ežero kranto. Grįžimas į Fribūrą vaizdingu panoraminiu traukiniu per Zweisimmeną ir Spiezą.

Ketvirta diena.

Bazelis. Nuo viduramžių svarbus kultūrinis ir ekonominis šiaurės Šveicarijos centras. Aplankysime vieną iš penkių garsiausių Vakarų civilizacijos meno rinkinių – Kunstmuseum, ir keisčiausio modernaus šveicarų menininko muziejų – Museum Tinguely.

Penkta diena.

Liucerna ir Keturių kantonų ežeras. Plaukimas laivu. Užsikėlimas į Maironio apdainuotą Rigi (arba į kitą ežero pakrantėse esantį) kalną.

Šešta diena.

Šveicarijos sostinė Bernas. Menininko Paul Klee centras. Vykimas į Interlakeną ir kilimas traukinuku į kalnus, arba (priklausomai nuo oro) į greta Berno esantį vaizdingą „Kosciuškos miestą“ Solothurną.

Septinta diena.

Ciurichas. Centrinė miesto dalis ir lietuviškos vietos. Modernistinės architektūros ir meno centras Haus Konstruktiv, Marko Šagalo vitražais dekoruotas Fraumünster, Katedra ir kiti miesto objektai. Vėlai vakare skrydis į Vilnių.

 

Kaina: 999 eur + lėktuvo bilietai

 

Skrydžio detalės:

 

Į kainą kelionės kainą įskaičiuota:

6 nakvynės viešbučiuose Fribūre su pusryčiais;

Įžymaus istoriko – gido paslaugos;

Dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Vilnius – Ciurichas – Vilnius;

Bagažas (pagal poreikį);

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Swiss Travel pass -398CHF – apie 397 Eur;

Muziejai kainuos apie 200 Eur.

* Šveicarijos franko ir euro santykis nuolat kinta.

Asmeninės išlaidos;

Gyvenant vienviečiame kambaryje, priemoka – 500 Eur / 1 asm.

 

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Nedidelė grupė iki 18 žmonių

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Data tikslinama

TRUKMĖ 7 d.
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia

Kelionę išbandžiusių įspūdžiai
Šveicarija
Lina 44m.

Šveicarija

Kelionė į Šveicariją jau liko praeity, bet nuostabūs vaizdai iš pasąmonės gan dažnai išplaukia lyg ir vėl nukelia į tą tolimą kraštą. Buvo tiesiog tobula kelionė. Žmonės joje buvo lyg ir "specialiai"...

Daugiau apie kelionę >>
Šveicarija
Vida 60m.

Šveicarija

Puikiai organizuota kelionė ir nepakartojami atradimai su Rūsčiu. Ačiū!

Daugiau apie kelionę >>