info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
APRAŠYMAS

Šiaurės Italijos perlai – Turinas ir Genuja

Su doc. Istorijos mokslų daktaru Rūsčiu Kamuntavičiumi

 

2024 m. gruodžio 14 – 18 d.

5 dienų kelionė

 

Turinas ir Genuja – tai du svarbūs šiaurės Italijos miestai, kurie šimtmečiais nenusileido didiesiems kaimynams – Milanui ir Venecijai. Nuo XVI a. Turinas buvo Savojos kunigaikštystės sostinė. XVII ir XVIII a. šiai priklausė ne tik itališkos, bet ir prancūziškos žemės aplink Ženevos ežerą ir nedidelis ruožas Viduržemio jūros pakrantės su Nica. XIX a. antroje pusėje Turinas tapo italų vienijimosi centru ir pirmąja suvienytos valstybės sostine, o Savojos karališkoji dinastija, pastačiusi prabangius rūmus Venarija Realė, tapo suvienytos Italijos valdančiąja dinastija. Mūsų laikais Turinas garsėja kaip svarbus pramoninis Italijos miestas, jame įsikūrusi FIAT automobilių gamykla.

 

Kelionės programa:

Pirma diena.

Atvykimas, įsikūrimas viešbutyje ir susiorientavimas Turine.

Antra diena.

Svarbiausi Turino objektai, ypatingą dėmesį kreipiant į neįtikėtino XVII a. architekto Guarino Guarini kūrinius: San Lorenco bažnyčią, Karinjano rūmus ir, aišku, Šv. Drobulės koplyčią. Pagal legendą, šioje koplyčioje saugoma Turino drobulė yra laikoma Jėzaus Kristaus įkapėmis.

Trečia diena.

Visa diena skirta išvykai į Genują. Tai svarbus šiaurės Italijos miestas viduramžiais jūrose konkuravęs su Venecija. Iš čia kilo Kolumbas, o apie 1600 m. miestas buvo tapęs turtingiausiu ir galingiausiu Europos ekonominiu centru.

Ketvirta diena.

Karališkieji XVII ir XVIII a. rūmai Turino pakraštyje – Venarija Realė. Šie rūmai yra įtraukti į UNESCO sąrašą ir yra vienas įdomesnių barokinių kompleksų Europoje.

Penkta diena. Išvykimas į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: 469 Eur ir avia bilietas.

 

Skrydžio informacija:

Skrydis vykdomas „Ryanair“ avia  kompanija, tiesioginis skrydis

2024.12.14 d. 12:40 val. Vilnius – 14:30 val. Turinas

2024.12.18 d. 8:00 val. Turinas – 11:35 val. Vilnius

 

Į kainą įskaičiuota:

4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Įžymaus istoriko – gido paslaugos;

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Vilnius – Turinas – Vilnius;

Registruotas bagažas, esant poreikiui;

Maitinimas: pietūs ir vakarienės;

Medicininių išlaidų kelionės draudimas;

Asmeninės išlaidos.

 

Papildomos išlaidos:

Traukinys Turinas–Genuja pirmyn – atgal apie 30 eur/asm

Turine viešasis transportas su kelione į oro uostą ir atgal apie 20 eur/asm

Muziejai apie 40 eur/asm

VISO: iki 100€

Priemoka už vienvietį numerį 180 eur.

 

*Ekskursiniai objektai ir jų lankymo tvarka gali keistis.

*Programa yra autorinė, kopijuoti draudžiama.

 

Pastabos:

Kelionės maršrutas yra intensyvus, per dieną praeinama 10-20 km, netinkama judėjimo negalią turintiems asmenims.

Programoje numatyti visi lankomi objektai užsakomi iš anksto. Lankomi objektai yra programos dalis, užsakomi visiems.Jeigu turite  pažymėjimą (moksleivio, studento, senjoro ar kt. asociacijos, suteikiančios nuolaidas muziejuose ar kituose lankomuose objektuose) prašome mus apie tai informuoti užsakant kelionę, pridedant  galiojantį  pažymėjimą.

 

Papildoma informacija ir patarimai:

Papildomos išlaidos:

Medicininių išlaidų kelionių draudimas užsienyje. Mes bendradarbiaujame su „BTA“ draudimo bendrove, galite draudimą įsigyti pas mus. Kaina priklauso nuo keliautojų amžiaus, krypties, kiekvieną kartą skaičiuojame individualiai.

Skrendant „Airbaltic“ oro linijomis: rankinis bagažas iki 12 kg svorio (55x40x23 cm) – kaina nuo 24 EUR/ASM (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – kaina nuo 50 EUR/ASM, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 EUR/ASM (pirmyn-atgal).

Bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos papildomos išlaidos.

Svarbi informacija:

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el. paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvo bilietus, registruotus į skrydį atsiųsime maždaug likus 20 val. iki skrydžio, prieš dieną. Jeigu skrydis vėlai vakare/naktį, atsiųsime išvykimo dienos ryte.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko keitimo arba šalyje pasikeitusių aplinkybių.

Papildoma informacija:

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Litaura“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

+370 601 84477, vilnius@litaura.lt

2024-12-14 - 2024-12-18 - (liko 2 vietos)

TRUKMĖ 5 d.
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia