info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
APRAŠYMAS

Gruzija su šarmingu vietiniu gidu

2024 m. rugsėjo 22 – 29 d.

2024 m. spalio 06-13 d.

Kelionės programa:

1 diena.

Atskrendam į Kutaisį.

Sutikimas oro uoste, eksursija  po Kutaisį  ir jo apylinkes. Kutaisis, Prometėjo požeminiai urvai su daugybe stalaktitų, stalagmitų ir požemine upe. Urvai atrasti tik 1984 m. Iki dabar yra atrasta 17 šių urvų salių. Pats maršrutas tęsiasi 1050 m ir pakeri turistus šio nuostabaus požemių pasaulio įvairiaspalviu apšvietimu. Gelačio soboras-vienuolynas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, pastatytas ant kvapą gniaužiančios uolos. Apžiūrime  Kutaisi miestą – neseniai  restauruotą Bagrato šventyklą, pastatytą 100 3m. kaip pagrindinis šalies soboras, tiltą per Rioni upę. Einame pajusti vietinio kolorito į turgų.

Šventinė pasitikimo vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 

 2 diena.

Po pusryčių važiuojame į „Borjomi“ nacionalinį parką, pasivaikštom, atsigeriam natūralaus mineralinio vandens iš gelmių ir toliau tęsiame kelionę. Užvažiuojame apžiūrėti Rabato ir Xertvisi tvirtovių. Vakarop atvažiuojame į Vardziją, įsikuriame svečių namuose pas vietinius, kur Jūsų laukia nuostabi, svetinga vakarienė ir pažinties su gidu atšventimas. Po vakarienės lankysime vietinį SPA, kur atsigausite jėgas šiltame sūraus vandens baseine. Nakvynė Vardzijoje.

 

3 diena.

Po pusryčių iškylausime Vardzijoje – viena labiausiai mitais apaugusių Gruzijos vietų įsikūrusi Kuros upės ištakose. Kitaip ir negali būti – uolose iškaltas 13 aukštų miestas su 6000 gyvenamųjų patalpų. Ir viso šio įspūdingo miesto kaltininkas net ne koks pakvaišęs viduramžių architektas ar ambicingas karvedys. Kregždžių lizdus primenanti gyvenvietė atsirado karalienės Tamaros įsaku, o pasiteisinimas paprastas – kažkaip juk reikėjo apsiginti nuo mongolų. Geresnės tvirtovės nė nesugalvosi. Nuostabi diena, su lengvais pasivaikščiojimais kalnuose ir aplankymu Vardzijos šventyklos ir vienuolyno. Šiandien šią paslaptingą vietą prižiūri nedidelė vienuolių grupelė. Galėsite pamatyti išlikusius kambarius, apžiūrėti senovinę drėkinimo sistemą, įrengtą to meto vienuolių. 1983 m. Vardzija paskelbta muziejumi po atviru dangumi, o 1999-aisiais vienuolynas vėl pradėjo veikti. Vakare bus laisvas laikas, galėsite ilsėtis prie upės, pasivaikščioti kalnuose, pažvejoti lašišos. Kas norės, galės vėl pasilepinti vietiniame Spa centre ir išsimaudyti šiltame sūraus vandens baseine. Vakarienė ir nakvynė Vardzijoje.

 

4 diena.

Keliausime į Tbilisį.

Po pusryčių važiuojame į sostinę Tbilisį. Pakeliui lankysime didžiausią Gruzijoje Paravan ežerą, pravažiuosime senus graikų kaimus. Atvykę į Tbilisį, apžiūrėsime sostinę, lankysime senamiestį. Ekskursija po Tbilisį. Vakarienė restorane Tbilisyje su folkloro programa, gruziniškais šokiais. Nakvynė Tbilisyje.

 

5 diena.

Ryte, kas norės galės nueiti į garsiąsias Tbilisio vietines pirtis, kiti galės pasivaikščioti po Tbilisį.

Po pusryčių džipais važiuosime iki Šv. Trejybės vienuolyno, kuris įkurtas Kazbekio kalno papedėje. Vėliau eisime į žygį link Gveleti krioklio ir Darialski tarpeklio. Vėliau lankysime mineralinius baseinus, ir, atsižvelgdami į oro sąlygas, galėsime išsimaudyti. Kazbekyje yra keletas maršrutų, kuriais galima važiuoti džipais, paskui eiti pėsčiomis kalnuose (Maršrutus pasirinksime vietoje pagal grupės pageidavimą ir oro sąlygas. Maršrutai į kainą neįtraukti.)

Važiuosime į Kachetijos sostinę – Telavį miestą. Pakeliui aplankysime XVI a. vyno rūsį,. Lankysime seną vyno gamyklą,  vakare pasimėgausime vaikščiodami senomis Telavi gatvelėmis ir būtinai užsuksime į vietinį turgų nusipirkti gruziniškų lauktuvių.

Gruzijos regionas – Kachetija garsėja darbščiais žmonėmis ir vynu. Tad pakeliui nuolat matome vynuogynus, šalia kelio iš senų sovietinių automobilių ar net sunkvežimių bagažinių pardavinėjamus arbūzus, melionus ir kitas gėrybes. Pakeliui degustuosime gruzinišką vyną, taip pat užvažiuosime aplankyti vieną garsiausių vienuolynų – Bodbės vienuolyną. Šalia Bodbės vienuolyno yra antram gyvenimui atgimęs Signachio miestelis. Čia įžengus galima žado netekti, nes atrodo, kad tai ne Gruzija, o kokia Vakarų Europos šalis. Akmenimis grįstos gatvės, iš senovinių plytų ir akmenų dailiai sumūryti namai, kurių stogus dengia raudonos čerpės, akį traukiantys dailūs balkonėliai. Vakarop atvyksime į meilės miestelį – Signachi. Neoficialiai Signachi vadinamas Kachetijos regiono sostine, taip pat meilės miestu, kadangi čia santuokos rūmai dirba visą parą. Signachis garsėja ir tuo, kad ten kuriasi gausi užsieniečių bendruomenė – lenkai, latviai, amerikiečiai, olandai ir t.t., o viena gatvelė net gali būti vadinama lietuviška, nes ten įsikūrę kelios lietuvių šeimos. Signachije turėsime pažintinę ekskursiją po miestą. Vakarienė ir nakvynė Telavyje.

 

6 diena.

Po pusryčių keliausime į Kazbegį (oficialiai vadinamas Stepancminda) vadinamuoju „Karo keliu“. Tokių gražių, o gal net bauginančiai laukinių ir didingų kalnų, kaip Gruzijoje, tikrai nedaug kur pamatysite. Pakilus dar aukščiau – Gudauris. Tai slidinėjimo mėgėjų meka. Vasarą miestelis atrodo nelabai gyvai, nors vaizdai įspūdingi. Pakeliui lankysime vandens saugyklas , Anapuri tvirtovę, ir atvažiavę iki Kazbegio kalno papėdės, pakilsime džipais iki Gergeti vienuolyno – vieno iš būtinų pamatyti Gruzijos vietų. Būtent šis vienuolynas puošia naujausiojo kelionių vadovo „Lonely Planet“ apie visą Pietų Kaukazo regioną viršelį.

Lankysime senąją Gruzijos sostinę Mtskhetą. Gruzinams ši vieta labai svarbi ir simbolinė, kaip lietuviams Kernavė ir Trakai, tik dar pridėjus stiprų religinį užtaisą. Mtskheta buvo senoji Gruzijos karalystės sostinė dar prieš Tbilisį, o religine prasme ji svarbi gruzinams, nes būtent čia krikščionybė 317 m. buvo paskelbta valstybės religija. Beje, Gruzija tai padarė trečioji pasaulyje – po Armėnijos ir Romos imperijos. Mtskheta ir jos kalnuotos apylinkės geriausiai atsiveria nuo didelio kalno, ant kurio stovi V-VI a. statytas didingas Džvari (Kryžiaus) vienuolynas. Vakarienė ir nakvynė Kazbegyje.

 

7 diena.

Važiuosime į Kutaisį. Aplankysime Gori miestą, antikinį miestą Uplisciche.  Nakvynė Kutaisyje.

 

8 diena.

Po pusryčių pervežimas iki oro uosto ir skrydis į Vilnių.

 

Kelionės kaina: 799 eur/asm + lėktuvo bilietai

*lėktuvo bilietus galima įsigyti tiek savarankiškai, tiek per mus. Bilietų kainą tiksliname prieš perkant kelionę.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;

Gido paslaugos;

7 nakvynės viešbučiuose ir svečių namuose;

Pusryčiai ir vakarienės;

Gruziniška folkloro programa ir gruziniški šokiai su vakariene restorane;

Gruziniško vyno degustacija vyninėj;

Ekskursijos pagal programą rusų kalba su vietiniu gidu;

Džipų nuoma kalnuose;

Kelionė turistinės klasės mikroautobusu.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Skrydžio bilietai;

Registruotas bagažas pagal poreikį;

Vietos lėktuve, jei pageidaujate sėdėti kartu;

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

Kai kurių lankomų objektų, muziejų paslaugos (100 Eur);

Arbatpinigiai, asmeninės išlaidos;

Pietūs (apie 10-15 Eur /1asm. );

Alkoholiniai gėrimai;

Vienviečiai numeriai 105 Eur / 1 asm.

Džipų nuoma kalnuose (esant geram orui, kas norės kilti aukščiau į kalnus).

 

Skrydžio informacija:

Skrendame tiesioginiu skrydžiu Vilnius-Kutaisi-Vilnius, „Wizzair“ avia kompanija:

2024.09.22 d. Vilnius-Kutaisi 06:00-10:50 val. (skrydžio trukmė 3 val. 50 min.)

2024.09.29 d. Kutaisi-Vilnius 11:25-14:25 val. (skrydžio trukmė 4 val.)

 

2024.10.06 d. Vilnius-Kutaisi 06:00-10:50 val. (skrydžio trukmė 3 val. 50 min.)

2024.10.13 d. Kutaisi-Vilnius 11:25-14:25 val. (skrydžio trukmė 4 val.)

 

Pastabos:

Keliaujančių skaičius – iki 17 asm.,

Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis dėl kelių remonto darbų, oro sąlygų.

 

Rekomenduojame:

Turėti: maudymosi kostiumėlius, glaudes, rankšluosčius, maudymosi šlepetės, suvenyrų dovanoms svečių namų savininkams atsidėkoti.

Negalintiems be kavos siūlome vežtis savo kavą, nes Gruzijoje arba tirpi kava, arba turkiška.

Avėti patogią avalynę.

Kalnuose gali prireikti šiltesnės aprangos, priklausomai nuo keliavimo sezono.

Ir dar – pasikartokite mėgiamų lietuviškų dainų žodžius, jų tikrai prireiks. Atsipalaiduokite ir pamirškite apie vegetarizmą, veganizmą ir abstinenciją. Šitoj kelionėj tiesiog mėgaukitės akimirka žavinga.

 

Saugaus keliavimo informacija:

Informacija keliaujantiems į Gruziją.

Informacija grįžtantiems į Lietuvą.

Žemiau pateiktos nuotraukos yra iš mūsų keliautojos Astos asmeninio albumo.

*Programa yra UAB „Litaura“ autorinė, kopijuoti  draudžiama.

 

Papildoma informacija ir patarimai:

Papildomos išlaidos:

Medicininių išlaidų kelionių draudimas užsienyje. Mes bendradarbiaujame su „BTA“ draudimo bendrove, galite draudimą įsigyti pas mus. Kaina priklauso nuo keliautojų amžiaus, krypties, kiekvieną kartą skaičiuojame individualiai.

Skrendant „Ryanair“, „Wizzair“ oro linijomis: pirmenybinis įlaipinimas + 10 kg svorio bagažas (55x40x20 cm) – kaina nuo 80 EUR/ASM (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – kaina nuo 120 EUR/ASM, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 EUR/ASM (pirmyn-atgal).

Bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos papildomos išlaidos.

 

Svarbi informacija:

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el. paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvo bilietus, registruotus į skrydį atsiųsime maždaug likus 20 val. iki skrydžio, prieš dieną. Jeigu skrydis vėlai vakare/naktį, atsiųsime išvykimo dienos ryte.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko keitimo arba šalyje pasikeitusių aplinkybių.

Papildoma informacija:

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Litaura“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Tel. 85 2731337
Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

2024-09-22 - 2024-09-29 (liko 3 vietos)

2024-10-06 – 2024-10-13 (liko 12 vietų)

TRUKMĖ 8 d.
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia

Kelionę išbandžiusių įspūdžiai
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Vida 46m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Norėtume Jums padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę. Kelionės įspūdžiai užpildė visas sielos kerteles, o ausyse dar vis skamba gruziniškos melodijos. Išskirtiniai padėkos žodžiai yra skirti gidui...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Auksė 46m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Kelionė į Gruziją/Sakartvelą buvo tobula: puikiai apgalvotas maršrutas, viskas suplanuota minučių tikslumu, nereikėjo niekada nieko laukti, kas dažnai pasitaiko keliaujant su kitomis agentūromis,...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Violeta 0m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Pralėkė savaitė po kelionės į Gruziją, o mes mintyse vis dar keliaujam su Tengo 😊 Visų pirma noriu jums padėkoti už nuostabiai organizuotą kelionę. Manau ne vienas jums rašo ir dėkoja. Mūsų visa...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Lijana 0m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Labai džiaugiuosi teisingai pasirinkusi Jazztravel agentūrą kelionei į nuostabų pasaulio kampelį Sakartvelo su šarmingu vietiniu gidu. Kelionė puikiai suorganizuota. Patirtų emocijų neįmanoma...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Lina 48m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Aš tiek šilumos, žmogiško dėmesio nesu gyvenime niekur ir niekada patyrus. Žmonės atviri, paprasti, džiaugsmingi. Linkiu, kad kuo daugiau Lietuvos žmonių aplankytų šią nuostabią šalį ir pajustų tą...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Asta M. 35m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Nuoširdžiai dėkoju p. Giedrei už tą nuostabiausią kelionę į Sakartvelos, kurią pajutome itin unikalaus vadovo Tengizo širdimi! Ne tik mėgavomės amą atimančiais vaizdais, klausėmės istorinių...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Marytė ir Vacys 46m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Esam labai patenkinti gidu 😅.stebuklas "Tinginys"jo antras vardas tap prisistatė kad lengviau įsimintume jo vardą. Dušios žmogus.atidavė viską ką galėjo. Jėga kelionės su juo .pakartočiau ir dar...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Elena 47m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Nuoširdus ačiū, už puikiai suorganizuotą kelionę, už geras emocijas, už nuostabų gidą. Esant galimybei tikrai pasinaudosime jūsų paslaugomis. Dar kartą dėkoju, sėkmės jums.

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Zana 56m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Kelionė į Sakarvelą praėjo puikiai!!! Puiki kompanija, įdomus maršrutas, per savaite-keturi metų laikai: rudeni raftingas kalnu upe, žiema- supomes ant supyniu kalno viršūnėje, pasari- pietavome...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Margarita 44m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Jūsų agentūra likome su Stasele labai patenkintos. Jeigu pasauliniu mastu būtų renkamas gidų gidas juo nominuotume Tingizą! Sėkmės ir iki malonių susitikimų!

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Gintare 36m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Esame individualūs keliautojai, ir, didžiąją dalį kelionių planuojamės savarankiškai. Tačiau pasiklausiau draugų,nesėkmingai keliavusių savarankiškai Gruzijoje, kad tik ne čia. Individualiai keliauti...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Lina 57m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Grįžome iš kėlionės "Gruzija kai viskas žydi"🌼🌹🌻, nuoširdus AČIŪ visai Jūsų komandai už puikiai organizuotą kelionę, už nepakartojamą, rūpestingą, nuostabų, šarmingą gidą Tengo 😎. Labai įdomi...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Veronika 62m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Nuostabi kelionė ir gidas nepakartojamas. Ačiū dar kartą, manau keliausime į Sakartvelą ir dar kartą kitu maršrutu.

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Romas 57m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Ne. Nu... neįmanoma. Nuo šiol važiuosiu tik į Sakartvelą, nes po šios kelionės ten turiu daugiau giminių negu Lietuvoj !!!

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Giedre 42m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

S A K A R T V E L A S 🇬🇪🇬🇪 (Gruzija) - tai kelionė, po kurios grįžus dar ilgai šviečia šypsena veide, galvoje skamba gruziniški ritmai. Kai gamtos grožis jaudina iki sielos gelmių, kai gruziniški...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Svetlana 51m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Sveiki, Kelionė man buvo tobuliausia.Grupė buvo lyg pagal užsakymą sulipdyta. Pavyko labai gerai atsipalaiduoti, pailsėti, pažinti šalies kultūrą, bei žmones.Tobuliausia...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Galina 0m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Gruzija- tai viena is nuostabiausiu ir ispudingiausiu mano kelioniu. Tai salis uzburianti savo istorija, gamta, zmoniu svetingumu, dainomis, sokiais, gurmanisku maistu ir ,zinoma, ciacia. Ir visa tai...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Erika 50m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Labai patiko kelionė, viskas vyko sklandžiai pagal planą, daug pamatėm, nuotaika visų gera, atmosfera puiki, manau kartosim dar:).

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Audronė 59m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Iki kelionės daug gero buvau girdėjusi apie Sakartvelą, tačiau tai, ką teko patirti, su kaupu viršijo lūkesčius. Didžiausias kelionės „katalizatorius“ - vietinis gidas Tengiz, kuris nuo pat pirmos...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Vidas 53m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Nesitikėjau, kad bus taip gera, linksma. Keliaudamas pamiršau visus rūpesčius, atitrūkau nuo darbo problemų, tiksliau visai darą pamiršau, ko seniai nėra buvę. Pailsėjau 100proc. gerai, visiems...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Algis 52m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Iš vis niekur nebuvau keliavęs, atsivežė žmona beveik per prievartą:), Sakartvele jau 2 kartą, palnuoju, kad bus ir 3 kartas. Nuostabi šalis, nuostabus gidas, nuostabūs žmonės, gamta, žodžiu viskas...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Audronė 55m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Jazz travel kelionės - iš kurių nesinori sugrįžti...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Ramunė 0m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Po Gruziją keliavau rugsėjo pabaigoje. Ši kelionė nepaliks abejingo nei vieno. Gruzija tai šalis kuri pakerės savo gamta, žmonių svetingumu, dainomis is šokiais. Visa kelionės laiką (24/7) mus lydėjo...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Zita ir Robertas 65m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Daug kur esame buvę, bet tokios šiltos, linksmos, puikiai organizuotos kelionės neteko matyti. Turininga programa, "superinis" vietinis gidas Tengizas, nuostabi gamta, gurmaniškas maistas ir gėrimai...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Asta 35m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Šiai dienai tai buvo mano gyvenimo kelionė! Pilna pačių geriausių, šilčiausių, maloniausių įspūdžių! Profesionalus Litaura/JazzTravel kolektyvas puikiai pasirūpino, kad kelionė vyktų kuo sklandžiau,...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Rima 58m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Aš tą kelionę pavadinčiau emocijų kelione. Patyriau daugybę nepakartojamų, nuostabių emocijų organizatorių, šarmingojo gido Tengizo ir nuostabių bendrakeleivių dėka. Ačiū jiems :)

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Audrone 54m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Laba diena,visų draugų vardu dėkoju už nuostabią kelionę į Sakartvelą . Buvo nerealios, įspūdingos, malonios atostogos su nuostabiu gidu TENGO. Jau svajojame sugrįžti....Iki pasimatymo :)

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Dalia 56m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Labai patiko, džiausiuosi, kad važiavau.

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Diana ir Tatiana 58m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Norime padėkoti už nuostabią kelionę, puikų organizavimą ir geriausią pasaulyje gidą Tengizą.

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Rima 66m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Pirmiausia noriu nuoširdžiausiai padėkoti gidui Tengizui už tai, kaip kruopščiai apgalvojo visą kelionės Sakartvele spalio 15–22 d. maršrutą: ką pamatysime, kur valgysime, kur nakvosime, kaip mūsų...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Julija 41m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Ačiū labai už ispūdingą kėlionę!

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Daiva 45m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Įspūdinga kelionė ! Bet tai reikia pamatyti ir patirti, žodžiais sunku ir apsakyti... Nuoširdūs ir svetingi žmonės, turtinga ir įdomi istorija, dieviško grožio gamta su visais metų laikais per...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Rima 58m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Fantastiška kelionė. Rekomenduoju. Tikrai nepasigailėsit :)

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Irena 66m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Pirmiausia nuoširdžiai dėkoju, kad kelionė įvyko. O galėjo ir neįvykti. Ir pati pažintis su Sakartvelu buvo nuostabi: išvydome ne tik krašto gamtą, susipažinome su jo kultūra, papročiais,...

Daugiau apie kelionę >>
Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu
Laura 36m.

Sakartvelas (Gruzija) su šarmingu vietiniu gidu

Ačiū labai už kelionę iš tikrųjų, tai mano gyvenimo kelionė, bent kolkas :) Iki šiol gyvenu prisiminimais :)

Daugiau apie kelionę >>