info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
APRAŠYMAS

Pietvakarių Anglija: Batas, Bristolis ir Solsberis (su Stounhendžu)

 

Su istorijos mokslų daktaru doc. Rūsčiu Kamuntavičiumi

 

Didžioji Britanija yra gausi įdomių miestų, gotikinių bažnyčių, pilių, parkų ir neįtikėtinų gamtos kampelių. Aplankysime pietvakarinę jos dalį, kurioje keturi visiškai skirtingi miestai: XVIII ir XIX amžiaus prabanga spindintis Batas, pasaulinė bohemos sostinė Bristolis (kadaise piratų miestas), viduramžius menantis Solsberis. Papildomai užsuksime į visiems gerai nuo mokyklos suolo žinomą Stounhendžą, kad šiek tiek prisiliestume dar ir prie akmens amžiaus. Didžioji Britanija nėra vien Londonas – galima drąsiai teigti, kad šios pietvakarių vietovės savo visuma prilygsta ir netgi lenkia sostinę meno, istorijos, bohemos ir identiteto aspektais. Tai viena geriausių vietų pažinti britų pasaulio įvairovę.

 

Kelionės programa:

 

Pirma diena.

Atvykimas į Batą. Įsikūrimas viešbutyje, susiorientavimas mieste.

Nakvynė Bate.

 

Antra diena.

Bato įžymybės. Tai antrasis po Londono prabangiausias Anglijos miestas. Nuo Romos imperijos laikų garsėjo terminėmis voniomis. XVIII amžiuje vienu kartu buvo perstatytas ir nuo to laiko tapo vienu gražiausių ir subtiliausių Anglijos miestų, bei antrąja (po Londono) turtingiausių žmonių koncentracijos vieta. Mieste galima aplankyti Romėniškų pirčių muziejų, išsimaudyti vienintelėse terminėse Britanijos voniose, apžiūrėti XVIII amžiaus aristokrato namą-muziejų, pereiti per daugybę įvairiausių meno galerijų ir bukinistinių knygynų, apsilankyti karališkame XIX amžiaus pastate įsikūrusiame teatre.

Nakvynė Bate.

 

Trečia diena.

Bristolis. Kadaise tamplierių ir piratų miestas dabar yra virtęs pasauline bohemos sostine. Užeiga, kurioje Danielius Defas parašė knygą apie Robinzoną Kruzą, pirmasis garlaivis perplaukęs Atlantą, grafičiais išpaišyti kvartalai ir įvairiaspalviai barai, kuriuose nuo ryto iki vakaro spiečiasi pačių įvairiausių kultūrų ir socialinių sluoksnių žmonės.

Nakvynė Bate.

 

Ketvirta diena.

Solsberis ir Stounhendžas. Solsberio katedroje (viena didžiausių Anglijoje) buvo pasirašytas vienas pirmųjų pasaulyje demokratinį valdymą nustačiusių dokumentų – Magna Carta (XIII a.). Apsilankę katedroje nuvyksime į Stounhendžą – geriausiai žinomą akmens amžiaus žmogaus rankomis sukurtą statinį.

Nakvynė Bate.

 

Penkta diena.

Išvykimas.

 

Kelionės kaina: 679 Eur + lėktuvo bilietas

 

Skrydžio detalės:

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

4 nakvynės Bate viešbutyje su pusryčiais;

Gido – istoriko paslaugos;

Kelionės dokumentų sutvarkymas, reikiamų objektų užsakymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Avia bilietai;

Papildomos išlaidos lankomiems  objektams ir viešajam transportui apie 207 £, kurias sudaro:

– iš Bristolio oro uosto iki Bato bilietas pirmyn-atgal apie 30£;

– Romėniškų pirčių muziejus. Bilietas apie 20£;

– XVIII a. namas. Bilietas apie 15£;

– Maudymasis pirtyse (kas nori). Kaina apie 40£ (pagal pageidavimą);

– Brunel’s SS Great Britain laivas. Kaina 22£;

– traukinys į Bristolį ir atgal apie 10£

– Solsberio katedra ir Stounhendžas. Paketo kaina (bilietas į Solsberį, bilietas į katedrą, bilietas iki Stounhendžo, bilietas į Stounhendžą) apie 70£.

Maitinimas.

Priemoka už vienvietį kambarį  280 Eur.

 

Pastabos:

Keliavimas viešu transportu (traukiniai ir autobusai);

Labai daug vaikščiojimo;

Nurodyti objektai ir jų eiliškumas gali keistis;

Grupės dydis iki 18 žmonių;

Kelionės maršrutas yra intensyvus, per dieną praeinama 10-20 km, netinkama judėjimo negalią turintiems asmenims.

Programoje numatyti visi lankomi objektai užsakomi iš anksto. Lankomi objektai yra programos dalis, užsakomi visiems.

Jeigu turite  pažymėjimą (moksleivio, studento, senjoro ar kt. asociacijos, suteikiančios nuolaidas muziejuose ar kituose lankomuose objektuose) prašome mus apie tai informuoti užsakant kelionę, pridedant  galiojantį  pažymėjimą.

 

Papildoma informacija ir patarimai:

Papildomos išlaidos:

Medicininių išlaidų kelionių draudimas užsienyje. Mes bendradarbiaujame su „BTA“ draudimo bendrove, galite draudimą įsigyti pas mus. Kaina priklauso nuo keliautojų amžiaus, krypties, kiekvieną kartą skaičiuojame individualiai.

Skrendant „Ryanair“, „Wizzair“ oro linijomis: pirmenybinis įlaipinimas + 10 kg svorio bagažas (55x40x20 cm) – kaina nuo 80 EUR/ASM (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – kaina nuo 120 EUR/ASM, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 EUR/ASM (pirmyn-atgal).

Bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos papildomos išlaidos.

 

Svarbi informacija:

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el. paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvo bilietus, registruotus į skrydį atsiųsime maždaug likus 20 val. iki skrydžio, prieš dieną. Jeigu skrydis vėlai vakare/naktį, atsiųsime išvykimo dienos ryte.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko keitimo arba šalyje pasikeitusių aplinkybių.

Papildoma informacija:

LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Litaura“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Data tikslinama

TRUKMĖ 5 d.
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia