info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
Avatar

16.08.17

Alina, 43m.

Lietuviškoji Varšuva

Lietuviškoji Varšuva

Labai dėkoju p.Giedrei už tobulą kelionės organizavimą. Esu buvusi dviejose išvykose su „Litaura“ ir nieko įstabesnio nesu regėjusi ar girdėjusi. Dėka ekskursijos vadovo, VDU istoriko, mokslų daktaro Rūsčio Kamuntavičiaus erudicijos, profesionalumo, įžvalgumo ir aibės kitų jo nuostabių charakterio savybių, mūsų pačių susikurti arba mokymo įstaigų sukurti stereotipai apie mus pačius, mūsų tautą, kaimyninių tautų istoriją pradėjo braškėti, trūkinėti ir galiausiai visai sudužo. Džiaugiuosi, kad  suvokėme, jog turime gyventi čia ir dabar, gyventi draugiškai, laimingai, mylėdami kitaip matančius ir mąstančius lenkus, baltarusius, ukrainiečius, rusus ir kitų tautybių žmones, nes praeities istorijos romantizavimas ne stato, o griauna.

Abi kelionės buvo ištisa paskaita, o dar tiksliau- konferencija. Neišgirdome „nuogų“ datų, nes visos buvo pagrįstos, apipintos vaizdingais, juokingais pasakojimais, kurie lengvai įsirėžė į atmintį. Mūsų supratimas buvo lavinamas, mes buvome mokomi pažinti dalykus, kurių anksčiau nesuvokėme- mes pradėjome MĄSTYTI.

Jeigu kas iš draugų ar pažįstamų norės keliauti, siūlysiu tik „Litaurą“, nes, keliaudamas su ja, turistas tobulėja, o pažinęs tiesą- išsilaisvina, ir jo jau niekas nebeapgaus, o ir jis pats nebeapsigaus.

 

Daugiau apie kelionę
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia