info@jazztravel.lt
8 601 84477
Menu
APRAŠYMAS

Kelionė „Andalūzijos akcentai“

Sevilija. Kordoba. Granada.

Šventė. Tradicijos. Gastronomija.

Kelionėje lydės Andalūzijoje gyvenantys lietuviškai kalbantys kelionių vadovai

 

Tūkstantmetė Andalūzijos istorija paliko milžinišką kultūrinį palikimą, todėl išrinkti pačius gražiausius, įspūdingiausius, labiausiai Andalūziją reprezentuojančius kultūrinius simbolius nėra paprasta. Daugelis tradicinių renginių išsibarstę ne tik kalendoriuje, bet ir po skirtingas Andalūzijos provincijas, tačiau mums pavyko paruošti trumpą, bet įspūdingą, pažintinę kelionės programą, kurios metu aplankysime svarbiausius Andalūzijos miestus, susipažinsime su svarbiausiais regiono gastronomijos akcentais ir net spėsime pasižvalgyti po vieną įdomiausių Andalūzijos švenčių, vykstančių Granados mieste.

Kelionės metu gyvensite labai „andalūziškame“, jaukiame ir saugiame Antequera miestelyje. Iš jo dienomis keliausime į Seviliją, Granadą ir Kordobą. Pasivaikščiosime po šių miestų istorinius senamiesčius ir apžiūrėsime įspūdingiausius architektūros šedevrus. Pakeliui užsuksime į tradicinių andalūziškų vynų daryklą, kur susipažinsite su gamybos „alchemija“ ir žinoma – jų paragausite. Į „virgen extra“ alyvuogių aliejaus malūną, kur sužinosite jo gamybos ir skonių paslaptis. Granados mieste stebėsime Corpus Christi Feria de Granada mugės kulminaciją – flamenco pasirodymus, šventines eisenas ir vaidinimus.

Dienomis keliausime po svarbiausius Andalūzijos miestus, o vakarais kalbėsime apie šio regiono kultūrą, gyvenimo būdą, tradicijas, ragausime įdomiausius patiekalus ir vynus.

Taigi laukia trys dienos ir keturios naktys pilnos įspūdžių ir įsimintiniausių Andalūziškų akcentų.

Keliautojų grupę nuo ryto iki vėlaus vakaro lydės Andalūzijoje gyvenantys lietuviai.

 

Kelionės programa:

1 diena. Atvykimas.

Skrydis iš Kauno, atvykimas į Malagą 17:00 val., pervažiavimas 40 kilometrų autobusu į Antequera. Apsigyvename viešbutyje, susipažinimas su grupe, pažintinė ekskursija po miestą.

Antequera įsikūrusi beveik pačiame Andalūzijos centre, turi puikias gastronomijos tradicijas yra jaukus, saugus ir tvarkingas miestas. Jame bus patogu gyventi, skanu valgyti ir iš arti stebėti vietos gyvenimą. Vakarienės metu laukia pažintis su Jamón ibérico (iberijos kumpis) ir jo degustacija.

Nakvynė Antequera miestelyje.

 

2 diena. Dienos kelionė į Seviliją

Ryte išvykstame į netoli Teba miestelio įsikūrusį Terraverne alyvuogių malūną – Jūsų laukia ekskursija po alyvmedžių laukus, modernų XXI a. malūną ir ypatinga alyvuogių aliejaus degustacija – esame tikri, kad nustebins aliejaus skonių įvairovė ir netikėti deriniai su maistu.

Sevilijoje užsuksime į didžiausią pasaulyje gotikinę Katedrą, lipsime į Giralda bokštą, apsilankysime El Salvador bažnyčioje, kuri yra svarbiausia Semana Santa (Velykų savaitės) bažnyčia. Pasivaikščiosite po istorinį Santacruz ir Arenal rajonus. Prieš išvažiuodami pasigrožėsime Plaza de España aikštės erdvėmis.

Nakvynė Antequera miestelyje.

 

3 diena. Dienos kelionė į Kordobą

Pakeliui užsuksime į Montilla miestelį, kuris garsėja unikaliais vietos vynais. Tai ko gero karščiausia visos Ispanijos vieta, tačiau čia auga vynuogės ir iš jų spaudžiami, o vėliau ilgus metus brandinami vynai. Jūsų laukia ekskursija vyno alchemijos keliais ir vynų degustacija Perez – Barquero vyninėje.

Prieš pietus atvykstame į Kordobą ir leidžiamės siaurais jos gatvelių labirintais. Lankome Kordobos Mečetę – Katedrą – unikalų architektūros šedevrą, vienintelį tokį pasaulyje, kur po vienu stogu telpa ir krikščioniška katedra ir musulmoniška mečetė. Po pietų pasivaikščiojame po senąjį Juderia kvartalą, romėnų tiltu ir Guadalkivyro upės pakrante. Vakarėjant išvažiuojame į Antequerą.

Nakvynė ir vakarienė Antequera miestelyje.

 

4 diena. Dienos kelionė į Granadą

Laukia ko gero pati intensyviausia ir įdomiausia kelionės diena – ekskursija po istorinę miesto dalį ir centrą, užsuksime s ir užsuksime į Feria de Granada – svarbiausią Granados miesto mugę, kuri šiais metais sutampa su Corpus Christi švente, todėl vyks su triguba energija! Stebėsime flamenko pasirodymus mugės aikštėje, paradus, muzikinius pasirodymus miesto gatvėse – ketvirtadienis, gegužės 30 d. vyksta šventės kulminacija.

Nakvynė ir vakarienė Antequera miestelyje.

 

5 diena. Pusdienis Malagoje, skrydis į Lietuvą.

Iš ryto išvažiuojame į Malagą ir turėsite laisvo laiko pasivaikščiojimui po miestą, papietauti, pasipildyti lauktuvių ir suvenyrų kolekciją. Prieš pietus išvažiuojame į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

Kelionės kaina:  769 Eur/asm + lėktuvo bilietai*

*lėktuvo bilietus galima įsigyti tiek savarankiškai, tiek per mus. Bilietų kainą tiksliname prieš perkant kelionę.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Apgyvendinimas 2 – 3* viešbutyje andalūziškame Antequera miestelyje, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, pačiame centre, 4 naktys;

Pusryčiai viešbutyje;

Lietuviškai kalbantys kelionės vadovai;

Visi programoje nurodyti pervežimai privačiu transportu;

Pilna ekskursinė programa;

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Lėktuvo bilietai Kaunas – Malaga – Kaunas;

Bagažas, vietos lėktuve (pagal poreikį);

Pietūs, vakarienės;

Priemoka už vienvietį kambarį 80 Eur.

Papildomos išlaidos 100 Eur :

Tapas vakarienė ir Iberijos kumpio degustacija;

Alyvuogių aliejaus degustacija ir ekskursija po Terraverne malūną;

Ekskursija po Perez – Barquero vyno daryklą ir degustacija;

Kordobos Mečetė – Katedra;

Corpus Christi Feria de Granada.

 

Skrydžio informacija:

 

Pastaba:

Grupės dydis iki 18 žmonių.

 

Papildoma informacija ir patarimai:

Papildomos išlaidos:

Medicininių išlaidų kelionių draudimas užsienyje. Mes bendradarbiaujame su „BTA“ draudimo bendrove, galite draudimą įsigyti pas mus. Kaina priklauso nuo keliautojų amžiaus, krypties, kiekvieną kartą skaičiuojame individualiai.

Skrendant „Ryanair“, „Wizzair“ oro linijomis: pirmenybinis įlaipinimas + 10 kg svorio bagažas (55x40x20 cm) – kaina nuo 80 EUR/ASM (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg svorio bagažas – kaina nuo 120 EUR/ASM, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 EUR/ASM (pirmyn-atgal).

Bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos papildomos išlaidos.

 

Svarbi informacija:

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el. paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvo bilietus, registruotus į skrydį atsiųsime maždaug likus 20 val. iki skrydžio, prieš dieną. Jeigu skrydis vėlai vakare/naktį, atsiųsime išvykimo dienos ryte.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas galimas už papildomą mokestį.

Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko keitimo arba šalyje pasikeitusių aplinkybių.

Papildoma informacija:

LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Litaura“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

 

Saugaus keliavimo informacija:

Informacija keliaujantiems į Ispaniją.

 

Kelionių organizatorius „Litaura“

Žalgirio 88-403, Vilnius

Mob. tel. 860184477

El. paštas: vilnius@litaura.lt

Data tikslinama

TRUKMĖ 5 d.
Pasiteiraukite dėl kelionės

Jūsų asmens duomenys bus naudojami siekiant sureaguoti į Jūsų kreipimąsi. Plačiau čia